18.09.2019    

Путивльские ведомости

Серце вчителя золоте

Поліпшити навчальновиховний процесс було не просто. Але очільник області одним з перших в країні почав впроваджувати освітянські президентські реформи. До стратегії розвитку «Нова Сумщина2015» було розроблено п’ять галузевих програм, а у пріоритет перетворень поставлені інтереси дитини. Програми почали фінансуватися з держ та облбюджетів. Наприклад, тільки цього року на забезпечення закладів освіти меблями було виділено півмільйона гривень, а регіональний шкільний автопарк поповнився 34 автобусами. Більше мільйону пішло на обладнання харчоблоків та медкабінетів. Продовжується комп'ютеризація та підключення закладів до Інтернетмережі.
Матеріальна база в реальному часі та цифрах

За останні два роки в області створено 20 навчаль новиховних комплексів, у дошкільних закладах відкрито 45 нових груп, побудований корпус СумДУ, відкриті територіальні відділення МАН в Ромнах і Шостці, в селах розширено позашкільну мережу. За останніми показниками, а також за кількістю найкращих результатів у зовнішньому незалежному оцінюванні та забезпеченістю шкіл психологами, Сумщина в лідерах загальнодержавного рейтингу. В регіоні працюють 36 заслужених вчителів. Щороку п’ятеро нагороджуються премією Макаренка, а близько 500 отримують доплати за підготовку учасників олімпіад.
Родзинки регіональної освіти Гордістю Сумщини стають профтехзаклади, випускники яких вже затребувані на держринку праці. Наша область однією з перших запрацювала по цільовій програмі розвитку профтехосвіти та відкриття інноваційних центрів. До 2015 року планується створити ще сім аналогічних закладів за основними напрямками економіки. А відроджений за ініціативи губернатора кадетський корпус став епіцентром патріотичного виховання державного рівня. Не даремно ж голова Сумської ОДА Юрій Чмирь сказав: «Зростаючи в родині педагогів, я з дитинства бачив, яким нелегким є «освітянський хліб», яку відповідальність покладено суспільством на вчителя. Але справою влади є створення належних умов, облаштування та забезпечення шкіл обладнанням, організація підвезення сільських дітей. Робота триває і рік від року тільки посилюватиметься».

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить
      

kobzarev 19
Сейм 2
Красивая ...
Хлеб прив...
Гарбузы...

 lnfomebel