Презентація на тему «Адольф Гітлер» (варіант 12)Слайд #1

Адольф Гітлер

Слайд #2

Майбутній фюрер Німеччини народився в готелі. Хлопчик побачив світ 20 квітня 1889 року о 18 годині 30 хвилин, а через два дні був хрещений іменем Адольф.

Слайд #3

Батьки
Батько — Алоїс Гітлер (до 1877 року Шикльґрубер)
Мати – Клара Гітлер

Слайд #4

Сестра Паула

Слайд #5

 Адольф Гітлер ненавидів ходити до школи. Пізніше він згадував лише одного вчителя, який йому був до вподоби – Доктора Потча, через те, що познайомив маленького Адольфа з героїчним минулим Німеччини та прищепив ненависть до Габсбургів.

Слайд #6

Гітлер ледь не потонув у дитинстві, проте був врятований майбутнім священником

Слайд #7

Малюнки Адольфа Гітлера

Слайд #8

В молодості Гітлер мріяв стати художником. Він двічі намагався вступити до Віденської академії мистецтв (в 1907 і 1908 році), проте обидва рази його не прийняли. А в січні 2012 року картину фюрера "Нічне море" продали на аукціоні за 32 тисячі євро.

Слайд #9

Точно не відомо, чому Гітлер так сильно зненавидів євреїв. Хтось каже, що це було викликано нелюбов'ю до діда (який, припускають, був євреєм). Інші кажуть, що Гітлер розгнівався на лікаря-єврея, який не зміг вилікувати Адольфову матір і та померла. Так чи інакше, на Адольфа сильно вплинула атмосфера тогочасного Відня, який був дуже відомий за свій антисемітизм.

Слайд #10

Гітлер під час Першої світової війни 1914–1918 рр.

Слайд #11

Книга Гітлера «Майн кампф» у виданні 1934 року

Слайд #12

Значок члена НСДАП

Слайд #13

Гітлер – єдиний в історії політик, який виконав усі передвиборчі обіцянки після приходу до влади в 1933 році.

Слайд #14

Таємна поліція - Гестапо

Слайд #15

Муссоліні та Гітлер 1936 року

Слайд #16

Єва Браун

Слайд #17

Гітлер і Єва Браун одружилися в 1945 році, за 36 годин до своєї смерті. Єві Браун на той час було 33 роки, Адольфові – 56.

Слайд #18

Адольф і Єва на прогулянці із собаками

Слайд #19

Існує низка конспірологічних версій, які стверджують, що Гітлер не покінчив життя самогубством, а втік. Згідно найпопулярнішої версії, фюрер та Єва Браун, залишивши після себе двійників, втекли до Південної Америки, де прожили спокійно під чужими іменами до глибокої старості. На фото нібито 75-річний Гітлер на смертному одрі.

Слайд #20

Гітлер з дружиною за сніданком

Слайд #21

Особистий фотограф Гітлера Генріх Гофман у своїй книзі "Hitler Was My Friend" ("Гітлер був моїм другом") пише, що, як видно з багатох фотографій Гітлера, вождь часто експериментував зі своїм образом. Тобто Гітлер для свого часу був дуже сучасним політиком.

Слайд #22

В 1938 році журнал Time назвав Гітлера людиною року. До речі, в наступному році Time помістив на свою обкладинку вже Йосипа Сталіна.

Слайд #23

Кажуть, Гітлер ніколи не знімав свого піджака на публіці, можливо через те, що боявся показати сліди поту на сорочці.

Слайд #24

Гітлер важив близько 70 кг та мав зріст 178 см. Проте варто зазначити, що вага його достатньо приблизна, адже він відмовлявся роздягатись навіть для медичного обстеження.

Слайд #25

Впродовж життя на Гітлера було здійснено два замахи. Перший відбувся у 1939 році у мюнхенській пивній, де у трибуну, за якою мав виступати Гітлер, було вмонтовано вибухівку. Проте Гітлер дуже рано покинув зустріч, а тому не постраждав. Другий замах мав місце в 1944 році, коли від вибуху Гітлер достатньо сильно постраждав, проте не загинув. Він наказав перетворити страту змовників на жахливі тортури, зняти це на відео, після чого сам передивлявся це відео.

Слайд #26

Цитати Адольфа Гітлера
Земна куля - це всього лише перехідний кубок, який дістається чемпіону-переможцю.
Інтелігенція - це покидьки суспільства.
Якщо ви хочете завоювати любов народних мас, говоріть їм найбезглуздіші і грубі речі.
Тільки фанатична юрба легко керована.

Слайд #27

КІНЕЦЬ
Презентацію підготувала
Учениця 6-А класу
Слюсаренко Анжела