Презентація на тему «Антивiрус Касперського»Слайд #1

Антивiрус Касперського

Слайд #2

Iсторiя Лабораторії Касперського
В 1989 старший лейтенант Євген Касперський, який працював в одному з інститутів Генштабу ЗС СРСР, написав свою першу програму, що відновила працездатність його комп'ютера після того, як на ньому «завівся» вірус. У 1990 році, після декількох малозначущих контрактів, вдалося укласти дуже вигідну угоду, згідно з якимою на партію комп'ютерів був встановленаий антивірусний захист, розроблений Касперським. У 1991 році Касперський звільняється з армії і починає роботу у фірмі «Камі», де було організовано антивірусне підрозділ, який він і очолив, правда, залишаючись при цьому єдиним співробітником цього відділу. Напевно, тепер вже можна сказати, що хобі стало роботою. Поступово у відділ приходили нові співробітники. Наполеглива робота нарешті принесла плоди: в 1994 році університет Гамбурга проводив тестування, за результатами якого продукт Касперського став найкращим.

Слайд #3

Антивірус Касперського - антивірусне програмне забезпечення, що розробляється Лабораторією Касперського. Надає користувачеві захист від вірусів, троянських програм, шпигунських програм, руткітів, adware, а також невідомих загроз за допомогою проактивного захисту, що включає компонент HIPS. Сьогодні AVP практично у яких не поступається західних аналогів.AVP надає користувачам максимум сервісу – можливість відновлення антивірусних баз через Інтернет, можливість завдання параметрів автоматичного сканування і лікування заражених файлів. 

Слайд #4

Антивірус Касперського призначений для антивірусного захисту персональних комп'ютерів, що працюють під керуванням операційної системи Windows. Ця програма є детектором та фагом одночасно і призначена для виявлення і лікування програм, які заражені відомими типами вірусів. Крім того програма містить евристичний аналізатор, який, базуючись на загальних відомостях про характерис-тики та властивості вірусів, дозволяє інколи знаходити нові, невідомі їй екземпляри.

Слайд #5

Антивiрус Касперського виконує наступні функції:
• Захист від вірусів і шкідливих програм - виявлення і знищення шкідливих програм, що проникають через змінні і постійні файлові носії, електронну пошту і протоколи Інтернету. Можна виділити наступні варіанти роботи програми:
1.Постійний захист комп'ютера - перевірка всіх об'єктів що запускаються і відкриваються, і об'єктів, що зберігаються на комп'ютері, на присутність вірусів.
2.Перевірка комп'ютера за вимогою - перевірка і лікування як усього комп'ютера в цілому, так і окремих дисків, файлів або каталогів.
3.Відновлення працездатності після вірусної атаки. Повна перевірка і лікування з рекомендованими експертами Лабораторії Касперського настройками дозволяє вам видалити усі віруси, що вразили ваші дані при вірусній атаці.
4.Перевірка і лікування вхідної/вихідної пошти.
5.Рекомендації з настроювання програми і роботі з нею.
6.Карантин - поміщення об'єктів, можливо заражених вірусами у спеціальне безпечне сховище, де їх можна лікувати, видаляти, відновлювати у вихідний каталог, а також відправляти експертам Лабораторії Касперського на дослідження.
7.Формування звіту - фіксування всіх результатів роботи Антивірусу Касперського у звіті.
8.Лікування заражених архівів. Антивірус Касперського Personal дозволяє лікувати заражені файли в архівах типів zip, arj, cab, rar.

Слайд #6

Зручність використання:
Автоматичне налаштування програми в процесі установки
Готові рішення (для типових проблем)
Наочне відображення результатів роботи програми
Інформативні діалогові вікна для прийняття користувачем обгрунтованих рішень
Можливість вибору між простим (автоматичним) і інтерактивним режимами роботи
Цілодобова технічна підтримка
Автоматичне оновлення баз