Презентація на тему «Біотехнологія» (варіант 1)Слайд #1

БІОТЕХНОЛОГІЯ
РОБОТА
УЧЕНИЦІ 11-Б КЛАСУ
ІВАНКІВСЬКОЇ ЗОШ
I-III СТУПЕНІВ №1
КОСТЮК ЯНИ

Слайд #2

БІОТЕХНОЛОГІЯ
Використання живих організмів і біологічних процесів у виробництві. Біотехнологія – міждисциплінарна галузь, що виникла в стику біологічних, хімічних і технічних наук. З розвитком біотехнології пов'язують вирішення глобальних проблем людства-ліквідацію недостачі продовольства, енергії, мінеральних ресурсів.

Слайд #3

БІОТЕХНОЛОГІЯ ВПЛИВАЄ НА ТАКІ НАУКИ ЯК
ЕКОЛОГІЯ
БІОЛОГІЯ
БОТАНІКА
АНАТОМІЯ
ЗООЛОГІЯ
ЦИТОЛОГІЯ

Слайд #4

Біотехнологія застосовується навколо нас у багатьох предметах щоденного вжитку-від одягу, який ми носимо, до їжі, яку споживаємо. Протягом століть фермери, пекарі, пивовари застосовували технології для зміни та модифікації рослин та продуктів харчування. Давнім прикладом слугує пшениця.

Слайд #5

Сьогодні біотехнологія використовує сучасні наукові методи, які дозволяють покращити чи модифікувати рослини, тварини, мікроорганізми з більшою точністю та передбачуваністю

Слайд #6

Біотехнологія впливає на розробку традиційних і нових їстівних продуктів та напоїв. Наприклад, білок одноклітинних, молочні продукти, пекарські вироби, виробництво пива.

Слайд #7

У медицині біотехнологічні прийоми і методи грають головну роль при створенні нових біологічно активних речовин і лікарських препаратів, призначених для ранньої діагностики та лікування різноманітних захворювань.

Слайд #8

За допомогою біотехнології активного розвитку набула генна інженерія. Почали добувати інсулін, потрібний людям хворим на цукровий діабет, гормон росту людини, соматотропін, вакцини.