Презентація на тему «Австрія» (варіант 2)Слайд #1

Робота учениці 10 класу
Шаравської Яни
Австрія

Слайд #2

Австрія,повна офіційна назва – Австрійська Республіка – держава в центральній Європі.
Населення
8,46 мільйонів чоловік
СтолицяВідень
Офіційна моваНімецька
Державний устрій
Федеративна парламентська республіка
Президентt Гайнц Фішер
Канцлерt Вернер Файманн

Слайд #3

Незалежність
Проголошеноt27 липня 1951
Вступ до ЄС
1 січня 1995
Площа
Загаломt83 871 км² (112)
Води (%)t1,3 %
Населення
оцінка 2011 р.t▲ 8 414 638[2] (92)
перепис 2001 р.t 8 032 926
Густотаt 99 чол,/км² (78)

Слайд #4

За Конституцією, Австрія є федеративною республікою, що складається з 9 земель (нім. Bundesland). Столиця Австрії — Відень є окремою федеральною землею.
Землі Австрії
Федеральні землі розділяються на округи (аналог районів в сучасній Україні). Загалом у Австрії 84 округи. Кожний округ розділяється на громади (аналог сільрад в сучасній Україні або районих рад у містах), кожна з яких може складатися з кількох населених пунктів.

Слайд #5

Прапор

Слайд #6

Герб

Слайд #7

Топографічна карта

Слайд #8

Зальцбург - друге за величиною місто Австрії, більшості людей відомий як батьківщина Моцарта. Проте місто придбало популярність ще задовго до народження великого композитора. Зальцбург, назва якого перекладається з німецького як «сіль-град», виник недалеко від родовища кам'яної солі. Добувати її почали в глибокій старовині
Визначні місця Австрії
.

Слайд #9

Одна з яскравих особливостей австрійської столиці Відня - багаточисельні пам'ятники композиторам, що жили тут в різний час: Глюку, Моцарту, Бетховену, Шуберту, Брамсу, Штраусу, Кальману, Брукнеру, Малеру.

Слайд #10

Головні ворота Хофбурга у Відні. Хофбург - цілий комплекс споруджень різних архітектурних стилів, що створювався в 13-19 століттях. Тут розміщувалися Віденська резиденція і двір династії Габсбургів.

Слайд #11

Собор Святого Стефана - один з красивих не лише в Австрії, але і у всій Європі. Собор вважається символом Відня.
Головна пам'ятка Відня - шедевр готичної архітектури, собор Святого Стефана, зведений в 14-15 століттях. Перлиною віденського бароко називають побудований на початку 18 століття палац Бельведер - колишня літня резиденція принца Євгенія Савойського. Інша літня резиденція - імператорської сім'ї Габсбургов - Шенбрунн (кінець 18 століть) відрізняється своїми прекрасними парадними залами і дивним парком.

Слайд #12

Гора Шафберг
Верхня Австрія. На березі красивого гірського озера розташувався літній курорт Санкт-Вольфганг. Озеро оточене пологими гірськими схилами, покритими лісами. На крутих вуличках містечка безліч магазинчиків, де, продаються оригінальні сувеніри - фігурки з мила (старовинний промисел місцевих ченців-бенедиктинців).

Слайд #13

Тироль. Вигляд на Тірольські Альпи. Для південного Тироля характерний високогірний альпійський рельєф з льодовиками і снежниками висотою до 3774 м (гора Вільдшпітц). У Тірольських Альпах добре і влітку, і зимою, особливо Тироль залучає гірськолижників. У головному місті Тироля двічі проводилася Біла Олімпіади (1964, 1976).

Слайд #14

Штумберг округу Швац у землі Тіроль, Австрія.

Слайд #15

Штумберг округу Швац у землі Тіроль, Австрія.

Слайд #16

Штумберг округу Швац у землі Тіроль, Австрія.

Слайд #17

Штумберг округу Швац у землі Тіроль, Австрія.

Слайд #18

гора Цугшпитце

Слайд #19

вершина Гросглокнер

Слайд #20

Національна опера у Відні

Слайд #21

Національна опера у Відні

Слайд #22

Національна опера у Відні

Слайд #23

Дякую за увагу)