Презентація на тему «14 головних помилок про еволюцію»Слайд #1

14 головних помилок про еволюцію
Змаженко ОленаЧехівська Вікторія11-Б

Слайд #2

1. Теорія еволюції - це теорія про походження життя
Теорія еволюції - це теорія про те, як розвивалося життя вже після її походження.

Слайд #3

2. У процесі еволюції організми завжди стають краще

Слайд #4

Добре відомий той факт, що в результаті природного відбору виживали найсильніші, проте, є багато прикладів, коли виживав далеко не самий досконалий організм. Деякі приклади: грибки, акули, раки і мохи - всі ці організми залишалися незмінними протягом великого періоду часу.

Слайд #5

3. Еволюція увазі, що життя змінювалася «випадковим чином»
Насправді природний відбір не був випадковим процесом. Багато водних тварини повинні були швидко рухатися для того, щоб вижити і бути в змозі відтворювати потомство.

Слайд #6

4. Природний відбір - це спроба організмів адаптуватися
Організми «не намагаються адаптуватися», природний відбір дозволяє різним організмам виживати і розмножуватися. Генетична адаптація повністю перебуває поза владою, який розвивається.

Слайд #7

У природного відбору немає інтелекту, він не може сказати, який вид чого потребує.
5. Природний відбір дає організмам саме те, що їм потрібно

Слайд #8

6. Еволюція - це просто теорія
Говорячи науковою мовою, теорія - це добре обґрунтована ідея, яка пояснює аспекти світу природи.

Слайд #9

7. Еволюція - це теорія кризи
У науці немає сумнівів щодо того, чи відбувалася еволюція чи ні,однак, є сумніви з приводу того, як це відбувалося. Обговорюється кожна дрібниця процесу, деякі з яких змушують анти-еволюціоністів вважати, що теорія еволюції - це теорія кризи.

Слайд #10

8. Прогалини в літописах скам'янілостей спростовують еволюцію
Насправді існує багато перехідних форм - приміром, є скам'янілості, які вважаються перехідними між сучасними птахами і їх предками динозаврами, а також між китами і їх предками наземними ссавцями.

Слайд #11

9. Еволюційна теорія є неповною
Еволюційна наука перебуває на стадії розробки. Наука постійно вносить нові поправки, додає нові факти, коригує в разі необхідності теорію.

Слайд #12

10. В теорії еволюції багато неточностей
Наука - це надзвичайно конкурентне поле діяльності, однак, якщо які-небудь недоліки виявлялися у еволюційної теорії, вони швидко виправлялися.

Слайд #13

11. Еволюція - це не наука, тому що її не можна спостерігати

Слайд #14

Еволюцію можна і спостерігати, і перевіряти. Плутанина в тому, що багато людей думають, що наука обмежена лабораторними експериментами, проведеними техніками в білих халатах. Насправді, величезна кількість наукової інформації зібрано з реального світу.

Слайд #15

12. Більшість біологів відкинули дарвінізм.

Слайд #16

Вчені не відкидають теорію Дарвіна, вони лише видозмінюють її з часом у міру того, як отримують нові знання. Дарвін вважав, що еволюція йде повільним, розміреним темпом, але насправді, зовсім недавно було виявлено, що при деяких обставинах, вона може прискорюватися.

Слайд #17

13. Еволюція призводить до аморального поведінки

Слайд #18

У всіх видів тварин є набір варіантів поведінки, який вони поділяють з іншими членами свого виду. Слимаки ведуть себе як слимаки, собаки як собаки, а люди як люди. Абсурдно вважати, що дитина буде вести себе як інша істота. Безглуздо пов'язувати еволюцію з аморальною або невідповідним поведінкою.

Слайд #19

14. Еволюція є підтримкою поняття «правильне правосуддя»
У 19 і початку 20 століття в філософії розвинувся такий напрямок як «соціальний дарвінізм», яке утворилося з спроби застосувати теорію біологічної еволюції на нормах суспільства. Цей напрямок свідчило про те, що суспільство повинно дозволити слабким померти, причому це буде не тільки ідеальне розвиток подій, але й морально правильне.

Слайд #20

Дякуємо за увагу!