Презентація на тему «Амброзія полинолиста»Слайд #1

Амброзія полинолиста – карантинний бур'ян
Виконали: учні 9 класу
Моргун Світлана ,
Макутін Олексій

Слайд #2

Це страшний шкідник, який негативно позначається на здоров'ї людей.

Слайд #3

Амброзія полинолиста в медицині використовується дуже рідко через високу алергенність. Використовується проти гіпертонії.

Слайд #4

Вона цілковито витіснила інші бур'яни вздовж доріг!

Слайд #5

Пилок амброзії

Слайд #6

Зарості амброзії набирають нової сили і люди вже невзмозі самостійно з ними змагатися.

Слайд #7

З скаргами на амброзію, в газету «Україна – Центр» , звернулись жителі зразу кількох областей.

Слайд #8

Амброзія полинолиста – це однолітній карантинний бур'ян.

Слайд #9

Студентське самоврядування університетів , тісно співпрацює з міською владою у напрямку вирішення екологічно-природоохоронних проблем територіальної громади. Уже другий рік поспіль у місті з початком літа починається трьох-етапна акція по боротьбі з карантинними рослинами, зокрема амброзією полинолистою.

Слайд #10

Оголошуємо війну амброзії «Здоров'я перш за все!!!»

Слайд #11

Лікувати алергію на амброзію дуже тяжко , але найкращий спосіб – виїжджати за межі розповсюдження.

Слайд #12

Люди самі намагаються викосити злісний бурян. Але за тиждень амброзія виростає на 50 сантиметрів , тому що має здатність до регенерації.

Слайд #13

Кожен рік серпень стає справжнім іспитом для тисячі кіровоградців через активне цвітіння рослини алергена - амброзії. Її пилок потрапляє в очі та дихальні шляхиі при цьому викликає сльозотечу, підвищену температуру, погіршення зору.

Слайд #14

Початок серпня алергологи називають другим сезоном ризику для своїх пацієнтів, адже в цей час починає квітнути амброзія — бур'ян, який є майже в кожному дворі. Тому, якщо в цей період у вас зявилася нежить, головні болі , чхання,причина не в протязі і не в інфекції винен— поліноз, так називають лікарі алергію на рослинний пилок.

Слайд #15

Аллергики Кіровограда уважно оглядають теріторії навколо, на носі початок активного цвітіння амброзії. На деяких вулицях зустрічаються цілі плантації шкідливої трави.

Слайд #16

Винищувачі амброзії – щитоноска пижмова
Щитоноска пижмова (Сassida vibex)

Слайд #17

На фото з права— гусінь 4 покоління, що харчується плодами амброзії полинолистої, Ambrosia artemisiifolia L., зібраними в колосовидні суцвіття. Корм не дуже поживний, але пізньої осені комахам важко знайти більш кращий за якістю.

Слайд #18

За тиждень до початку серпня –можна побачити людей з хусточками. Чхання, кашель, почервоніння очей, підвищена температура – ознаки сезонної хвороби на алергію, причиною якої стає амброзія.

Слайд #19

Ми повинні прикласти якісь зусилля, щоб захистити себе від цієї «ЗЕЛЕНОЇ ПОЖЕЖІ!!!»