Презентація на тему «Американська поп-музика»Слайд #1

Американська поп-музика
Виконала
Учениця 11-Б класу
Горностай Карина

Слайд #2

Що таке поп-музика?
Поп-музика – напрям у сучасному музичному мистецтві, розрахований на невибагливого масового слухача; сучасна популярна розважальна музика, що поєднує стереотипи різних музичний стилів і жанрів.

Слайд #3

Основні риси поп-музики

Слайд #4

Основні риси поп-музики

Слайд #5

Історія поп-музики
Вперше термін pop music в англійській мові прозвучав ще в 1926 році. Попередником поп-музики була народна музика, а також більш пізні вуличні романси і балади.
Сучасна поп-музика формувалася паралельно з іншими жанрами, такими як рок-музика. У 1950-і і 60-і її найбільш типовою формою був «традиційний поп». Традиційний поп виповнюється співаком-солістом під фоновий акомпанемент.

Слайд #6

Справжнім проривом в поп-музиці стала поява в 1970-і стилю «диско» і таких груп, як ABBA, Boney M, Bee Gees. З цього часу танцювальна музика є одним з основних напрямків у поп-музиці.
У США естрада була тісно пов'язана з джазом.

Слайд #7

Завдяки появі музичного телебачення (зокрема, телеканалу MTV), в 1980-ті формується культура відеокліпів. У цей час у США з'являються такі зірки, як Майкл Джексон, Мадонна, Прінс, Вітні Х'юстон.
На поп-музику в цей період впливають хіп-хоп, соул і ритм-енд-блюз.
У 1990-і і 2000-і до цього додається танцювальна електронна музика (рейв). У 2000х всім відомі примадонни також зміцнювали свій статус на американській та Міжнародної сцені, такі як Брітні Спірс і Бейонсе.

Слайд #8

80-ті
Мадонна
Прінс
Майкл Джексон
Вітні Х'юстон

Слайд #9

Aqua
A-ha
Mylen Farmer
Scooter
Enigma
90-ті
Sting

Слайд #10

Britney Spears
Beyoncе
Dan Bаlan 
2000-ні
Justin Timberlake
Rihanna
Fergie

Слайд #11

Американська поп індустрія зробила великий внесок у розвиток поп музики у багатьох країнах. Багато виконавців рівнялися на зірок американської сцени, намагалися бути схожими на них, тим самим заробляючи популярність у своїй країні.

Слайд #12

Щорічно в світі проводяться сотні фестивалів і конкурсів, які виявлятимуть кращих з кращих. Найавторитетнішим конкурсом світової поп-музики, є премія Grammy Awards.
Крім Grammy Awards існує безліч різних нагород, серед яких найпрестижнішими є American Music Awards, World Music Awards, MTV Video Music Awards.
Поп-музика представлена ​​також на щорічному конкурсі «Євробачення».

Слайд #13

Для вимірювання популярності тієї іншої пісні складаються списки, за образом і подобою самого великого національного музичного списку у світі - Billboard Hot 100 (США).
При складанні Billboard Hot 100 враховуються продажі музичних дисків, популярність пісень на радіостанціях і продаж через інтернет.

Слайд #14

Сучасні поп-виконавці
Америки
Леді Гага
Кеті Перрі
Ніккі Мінаж
Тейлор Свіфт
Адам Ламберт
Кріс Браун

Слайд #15

Музична сторінка

Слайд #16

Дякую за увагу!