Презентація на тему «Біосфера» (варіант 8)Слайд #1

Презентація на тему: ,,Біосфера,,
Підготувала
учениця 6-А класу
Сорока Надія

Слайд #2

Біосфера-оболонка нашого життя. Біосфера — це загально планетна оболонка, її склад це вся сукупність живих організмів на Землі. Біосфера виникла близько 3,5 млрд років тому.

Слайд #3

Біосфера-це наше життя…Її треба берегти,бо всі тварини,рослини живуть з допомогою біосфери!

Слайд #4

.
Як наша держава допомагає біосферіВ Україні охороною біосфери опікуються спеціальні організації та установи, видано укази про охорону повітря, води, ґрунту, створено Червону книгу - природоохоронний документ державного значення.

Слайд #5

Ліс-це земля,що засаджена деревами. 20 березня в усьому світі відзначається Міжнародний день лісу або Всесвітній день захисту лісів, який був заснований в 1971 році.Ліс дає велику користь для людства.Для збереження лісу людям треба:♦Не псувати,а навпаки засаджувати дерева;♦Уникати пожеж;♦Не вбивати мешканців лісу,бо вони несуть велику користь.

Слайд #6

Водойми-це створені людиною або зроблені природою води.Водойми це озера,ріки,болота,канали.Кожна з цих назв має значення для людини.Завдяки їм ми маємо воду.Для того щоб зберегти воду нам треба♦очищати воду;♦оберігати її від шкідливих речовин(бензин,нафта…)♦слідкувати за рівнем води.

Слайд #7

Бережіть природу,вона у нас одна!